Про нас

Яблучні чипси Newton’s – це хрумкі яблучні дольки, глазуровані тонким шаром натуральної карамелі з різними смаками: лаванда, кориця, ваніль, солона карамель, какао, чилі.

ХРУМКІ

Створюючи яблучні чипси Newton’s, ми перетворюємо найкращі українські яблука у хрумкий та смачний снек, використовуючи власну запатентовану технологію виготовлення глазурованих карамеллю яблучних чипсів.

НАТУРАЛЬНІ

Використовуємо тільки натуральні складники: відбірні сортові українські яблука, мелена ароматна кориця, натуральна стручкова ваніль, суцвіття лаванди, натуральне какао, солона карамель.

СМАЧНІ

Навіть найвибагливіші гурмани оцінять досконалий баланс смаку: яблуко з кислинкою, вершкова карамель та натуральні додатки, що доповнюють смакові враження. Смак може нагадати улюблений яблучний пиріг, лише хрумкіше.

КОРИСНІ

Після багатьох тестувань нам вдалось створити яблучний снек, яким ви можете хрумтіти не тільки з задоволенням, а й з користю.

Багаті натуральною клітковиною яблучні чипси Ньютонз в поєднанні з тонким шаром смачної карамелі – це ідеальний вибір, коли потрібно швидко і з користю перекусити, або тоді, коли просто хочеться похрумтіти смачненьким.

Кошик